9 izbový dom na predaj, Krompašská, Pereš

333.000 €

Základné informácie

Ponuka predaj
Typ dom
Úžitková plocha 324.68m2
Plocha pozemku 963m2
Počet izieb 9

Doplnkové informácie

  • Materiál:

    tehla

  • Balkón

  • Čiastočne zariadený

  • Parkovanie:

    vyhradené

Popis nehnuteľnosti:

Hľadáte bývanie s ľahkou dostupnosťou do centra mesta bez akýchkoľvek zápch a pritom v blízkosti lesa?

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na PREDAJ dvojpodlažný rodinný, 8-izbový, dom v žiadanej lokalite v MČ Košice - Pereš, ulica Krompašská. Dom má dva vchody a je prispôsobený pre bývanie dvoch generácií. Bol postavený v r. 2001. Je pravda, že sa jedná skoro o 20-ročný rodinný dom, no má veľký potenciál na úpravu podľa predstáv budúceho majiteľa. V ktorej novostavbe, v súčasnej dobe, nájdete toľko izieb a úložného priestoru a s takou rozlohou pozemku?

Celý pozemok je oplotený. Pred domom je dostatočný priestor na prístrešok pre auto. Je napojený na všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia).

Celková rozloha pozemku je 963 m2, z toho zastavaná plocha je 220 m2, dvor 304 m2 (na dvore je aj murovaný altánok na rodinné posedenie pri pohári dobrého vína a bez horúčav, keďže je orientovaný na "V".). Samotná záhrada, v ktorej môžete nájsť rôzne ovocné stromy a kríky, od viniča, jahôd, čučoriedok..., je o rozlohe 439 m2. Orientácia domu: „Z/V“ (predná časť domu – „Z“, záhrada –„V“).

Nehnuteľnosť je s virtuálnou prehliadkou, ktorá vás prevedie celou nehnuteľnosťou a nahradí Vám tak klasickú obhliadku.
Zastavaná plocha domu je 183 m2 + 37 m2 sklad. Celková podlahová plocha domu: 324,68 m2. Dom je tehlový, zateplený, fasádna omietka. Strecha sedlová Bramac. O čom svedčí aj energetický certifikát - "A1", ktorý je vydaný k nehnuteľnosti.

Schody v dome sú železobetónové s dreveným obkladom, čiže si ich viete prebrúsiť a zrepasovať (pod schodmi je úložný priestor). Dvere vrátane na mieru robených zárubní, okná, strešné okná a vikiere sú drevené. Kúrenie v dome je plynové (radiátory, v kúpeľniach rebríkové radiátory + podlahové kúrenie na prízemí).

Dispozičné riešenie domu:

Prízemie:
- zádverie,
- obývacia hala s kuchyňou s východom na uzatvorenú terasu,
- kúpeľňa s vaňou, WC,
- dve izby + kuchynský kút (ideálne pre starých rodičov, kde každý bude mať svoje súkromie),
- kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC,
- zasklená terasa o rozlohe 15,20 m2,
- kotolňa,
- sklad č. 1,
- sklad č. 2,
- pod terasou pivnica.

2.NP:
- 4 spálne,
- hosťovská izba,
- kúpeľňa s vaňou a so sprchovacím kútom,
- samostatné WC,
- balkón.

Kúpna cena domu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta, znalecký posudok) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.
Dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám, vzhľadom na moju dlhoročnú bankovú prax, veľmi ochotne pomôžem.

Klasická obhliadka bytu, z dôvodu vyhlásenia mimoriadnej situácie na území Slovenskej republiky spojenej so šírením ochorenia COVID-19 je iba v prípade vážneho záujmu, a to pri dodržiavaní prísnych bezpečnostných opatrení (rukavice, rúška).

Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Ing. Renáta Kalaninová, RSc.

Maklér

Ing. Renáta Kalaninová, RSc.