2,5 izbový byt na predaj, Gerlachovská, Košice

129.990 €

Základné informácie

Ponuka predaj
Typ byt
Stav Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha 49.57m2
Počet izieb 2,5

Doplnkové informácie

  • Prízemie

  • Materiál:

    tehla

  • Výťah:

    nie

  • Parkovanie:

    mestské

Popis nehnuteľnosti:

"Hľadáte 2,5-izbový tehlový byt po kompletnej NOVEJ rekonštrukcii, ktorý Vám okrem tichého prostredia ponúkne navyše aj BONUS, ktorý iné byty nie?"

Volám sa Ing. Štefan GREGOR a ponúkam Vám možnosť kúpiť si tento zrekonštruovaný 2,5-izbový byt s predzáhradkou na sídlisku Podhradová – na Gerlachovskej ul. (Košice I – MČ Sever), ktorý je ideálny nielen ako rodinné bývanie ale aj skvelá investícia za účelom prenájmu.

Byt má podlahovú plochu 49,57 m2 a prislúcha k nemu aj pivnica (1,2 m2). Nachádza sa na prízemí v 4 poschodovom zateplenom (Energetický certifikát B) tehlovom bytovom dome. Vďaka svojej Juhovýchodnej orientácii (mimo hlavnej cesty) je byt príjemne slnečný v ranných a doobedňajších hodinách a ponúka ničím nerušený pokoj.

Absenciu balkóna takmer plnohodnotne nahrádza predzáhradka s lavičkou. Predzáhradky sú vo vlastníctve mesta, ale už roky ich využívajú a obhospodarujú práve majitelia bytov, ktorí ju majú priamo pod oknami.

STAV A DISPOZÁCIA BYTU:

Aktuálne bola v byte dokončená kvalitná rekonštrukcia, pri ktorej bola realizovaná aj zmena dispozície bytu. Tá pozostáva zo vstupnej chodby a otvoreného priestoru komory, prechodovej obývacej izby s kuchynskou časťou, 2 samostatných spální, kúpeľne a samostatnej toalety.

Obývačka disponuje kuchynskou linkou na mieru so vstavanými spotrebičmi (sklokeramická varná doska, elektrická rúra a digestor), bielym granitovým dresom a tiež chladničkou s mrazničkou. Murovaná kúpeľňa je zväčšená a je v nej vaňa a umývadlo so skrinkou. Vývod na práčku a prípadnú sušičku je v komore pri vstupe do bytu.

V celom byte sú

plastové okná,
nová elektroinštalácia, stierky a znížené stropy s bodovými svetlami a svietidlami,
zrenovované drevené parkety v izbách a dizajnová dlažba v chodbe, kúpeľni a toalete,
nové bezpečnostné (oceľové) dvere a interiérové dvere s obložkovými zárubňami.

LOKALITA:

Bytový dom je situovaný na Severe v časti Podhradová, ktorá je charakteristická svojim pokojným bývaním s množstvom zelene a dobrou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny Klas, lekáreň, kostol, základná a materská škola (na Polianskej ul.) či Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach. Zástavka MHD (s linkami autobusov 12, 29, 16 a nočný spoj N2) hneď vedľa domu. Milovníci príjemných prechádzok, aktívneho oddychu či panoramatických výhľadov isto ocenia blízkosť vyhliadkovej veže, lezeckej steny Rozlomity, tenisových kurtov, kúpaliska Ryba či rekreačného Areálu Anička.

SKVELÁ INVESTÍCIA:

Vďaka blízkosti Univerzity a jej internátu, ako aj samostatnej dispozície z 2 samostatnými izbami je byt ideálny aj ako stabilná investícia, za účelom následného PRENÁJMU.

CENA: 129.990,- €

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ A DOHODNITE SI OBHLIADKU EŠTE DNES.

Maklér

Ing. Štefan Gregor