Rezervované - 3 izbový byt na predaj, Wuppertálska, Košice

155.000 €

Základné informácie

Ponuka predaj
Typ byt
Stav Kompletná rekonštrukcia 2016
Poschodie 8/8
Úžitková plocha 79m2
Počet izieb 3

Doplnkové informácie

 • Materiál:

  panel

 • Loggia

 • Zariadený

 • Výťah:

  áno

 • Parkovanie:

  mestské

Popis nehnuteľnosti:

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj priestranný 3 izbový byt na ulici Wuppertálska, Sídlisko KVP.

Jednoznačne najpredávanejším a najhľadanejším artiklom na trhu sú z pohľadu mladých rodín 3 izbové byty. Čo keby som vám dnes predstavil 3 izbový byt, ktorý svojou výmerou môže konkurovať tým 4 izbovým? Len samotná podlahová plocha bytu je 79m² a priestor, ktorý v ňom získate, je neoceniteľný. Doslova žitie bez kompromisu, kde má všetko svoje miesto a každý centimeter je dokonale využitý.

Byt sa nachádza na najvyššom 8. poschodí a má to rozhodne viacero výhod. Ešte pred samotnými výhodami spomeniem izoláciu a zateplenie strechy spred 2 rokov. Neskutočný výhľad na okolie, do ktorého vám nikdy a nič nevstúpi a vy si tak môžete každé ráno vychutnať východ slnka pri popíjaní kávy. A čo buchot detí nad hlavou? Jedine žeby behali po streche. Maximálny komfort, kde nie ste obmedzovaní hlukom ani výhľadom na susedovu loggiu.

S rekonštrukciou si už starosti robiť nemusíte, pretože to pred 5 rokmi za vás vyriešil aktuálny majiteľ. Všetky drevené časti bytu sú vyrobené na mieru a poskytujú dostatok úložného priestoru, vďaka ktorému už nepotrebujete ani pivnicu. Aj keď tá tu samozrejme je. V každej izbe nájdete vstavanú skriňu, v spálni dokonca kancelársky stôl. Stoly z masívu, spotrebiče Bosch či sedačka značky Phase sú znakom toho, že na tomto byte sa nešetrilo a všetko je vybudované pre maximálny komfort svojej rodiny. Zmenou dispozície sa kuchyňa mohla spojiť s obývačkou a vďaka rozšíreniu otvoru sa dokonale prepojila táto denná časť. Mimochodom, je orientovaná na východ a nočná časť na západ, to značí len jedno. Po celý deň krásne presvetlený byt, ktorý mu dodáva ešte lepší dojem. V kúpeľni nájdete veľký sprchový kút, priestor na práčku. Samostatné WC určite oceníte, ale čo oceníte ešte viac, je zabudovaný prietokový ohrievač, ktorý vám ohreje vodu pri prípadnom výpadku či technickej uzávere teplej vody.

Byt sa predáva s kompletným vybavením, vrátane kuchynských spotrebičov zn. Bosch, masívnych stolov, práčky so sušičkou, sedačky Phase, všetkých vstavaných skríň a doplnkov. Pár vecí je samozrejme osobných a tie v byte neostanú. Wuppertálska ulica je vyhľadávanou ulicou, pretože je to prvá ulica, ktorá spája vyhľadávanú Terasu so sídliskom KVP a vďaka tomu je vynikajúca dostupnosť do centra, či do iných častí Košíc. Za bytovým domom sa nachádza ZŠ Starozagorská, MŠ Cottbuská a s tým sú spojené aj detské ihriská Žihadielko a ďalšie. Potraviny Klas a Pošta sú vzdialené len 3 minúty pešo. MHD zastávky sú na 3 smery od bytu asi 4 minúty pešo.

Ak spojíme všetky pozitíva, neskutočný výhľad, kvalitná rekonštrukcia, skvelá výmera, občianska vybavenosť a zariadenie v cene, tak si dovolím tvrdiť, že nič podobné nenájdete. Idete do toho? Cena bytu je 155 000 eur vrátane kompletného vybavenie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Zavolajte mi na 0911 337 969 a rád vám ho ukážem

Maklér

Bc. Ladislav Šosták