izbový byt na predaj, Varšavská, Košice

155.000 €

Základné informácie

Ponuka predaj
Typ byt
Stav Kompletná rekonštrukcia 2019
Poschodie 7/8
Úžitková plocha 80m2

Doplnkové informácie

Popis nehnuteľnosti:

Ak hľadáte pekný byt, do ktorého sa môžete nasťahovať bez toho, aby ste museli investovať do nákladov na rekonštrukciu, tak si v pokoji domova ihneď cez 3D video obzrite na novo kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý vám exkluzívne ponúka na predaj Realitné centrum KING REAL. Ide o byt s úžitkovou plochou 80 m2 v mestskej časti Košice – Sídlisko Ťahanovce, na Varšavskej ulici č. 16 s lodžiou o rozlohe 3 m2. Je na 7./8. poschodí.

Popis bytu:

osobné vlastníctvo bytu,
7. poschodie z 8.,
úžitková plocha 80 m2,
obývačka 24 m2,
1. Spálňa 15,35 m2,
2. spálňa 13,15 m2,
kuchyňa 9,40 m2,
predsieň 8,26 m2,
chodba 2,45 m2,
kúpeľňa 2,91 m2,
WC 0,80 m2,
pivnica v 1 PP 1,91 m2,
lodžia 3,00 m2(nezaratáva sa do úžitkovej plochy)
Kompletná rekonštrukcia bytu z roku 2019 zahŕňa:

murované jadro, stierkovanie, medená elektroinštalácia a plastové rozvody vody, sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením,
nivelizácia podláh, kvalitné laminátové podlahy, v časti vstupnej chodby, v kúpeľni a WC keramická podlaha,
nová kvalitná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska a umývačka riadu BOSCH, elektrická a mikrovlnná rúra Whirpool, digestor a kombinovaná chladnička s mrazničkou, LED podsvietenie),
nové obložkové zárubne s interiérovými dverami,
v chodbe a v spálni kvalitné vstavané skrine,
vo všetkých vykurovaných miestnostiach nové panelové radiátory s termostatickými hlavicami,
kvalitné bezpečnostné dvere,
plastové okná s kovovými vnútornými žalúziami,
Obytný dom:

v dome boli realizované čiastočné stavebné úpravy (keramická dlažba vo vstupných priestoroch, nové vstupné dvere, zvončeky, schránky, nové plastové okná v schodiskovom priestore).
Lokalita:

Varšavská ulica sa nachádza v jednej, ak nie najlepšej, z najvychytenejších lokalít sídliska Ťahanovce. Výborná dostupnosť mestskej hromadnej dopravy. Rýchle napojenie do mesta osobnou dopravou. Dobré parkovacie možnosti. V dosahu je kompletná základná občianska vybavenosť (zdravotnícke zaradenia, obchody, školy, škôlky, polícia, reštauračné a pohostinské zariadenia, športové zariadenia, prístup do okolitej prírody a pod.). Obchod a možnosti športovania priamo pri obytnom dome.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať.

Samozrejmosťou je kompletný právny servis súvisiaci s prevodom vlastníckych práv k bytu a v prípade potreby aj finančné poradenstvo.

Dňa 10. 03. 2020 vstúpila do účinnosti novela zákona o energetickej hospodárnosti budov (z. č. 555/2005 Z.z.), ktorá ukladá výslovne realitným kanceláriám povinnosť uvádzať v inzercii ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti z energetického certifikátu. Energetický certifikát doposiaľ k predmetnému bytovému domu nebol vypracovaný.

Maklér

Mgr. Vladislav Richnavský