Služby

3D virtuálna prehliadka Matterport EXCLUSIVE

3D virtuálne prehliadky Matterport vyhotovujeme prostredníctvom skenera Matterport Pro 2, ktorý je špička vo svojom segmente. Aktuálne nie je na trhu dostupný lepší nástroj pre tvorbu 3D virtuálnych prehliadok vo vysokom rozlíšení.

Matterport logo
Náhľad EXCLUSIVE prehliadky
Matterport pro 2

Hlavné výhody:

  • Dostupná nonstop – 24/7/365
  • Argument pre získanie nehnuteľnosti do exkluzívnej ponuky
  • Odlíšenie sa od konkurencie – poskytovanie kvalitnejšej služby
  • Šetrí čas – kupujúcemu, predávajúcemu aj maklérovi
  • Zníženie nákladov na cestovanie pri vzdialenejších nehnuteľnostiach
  • Pomáha pri selektovaní reálnych záujemcov
  • 100 % transparentnosť
  • Dostupná na všetkých zariadeniach s pripojením na internet bez nutnosti inštalácie ďalších programov
  • Intuitívne ovládanie
  • Možnosť merania s odchýlkou 1 %

3D virtuálne prehliadky sú podporované realitnými portálmi nehnutelnosti.sk, topreality.sk ako aj realitnými programami ako je Realsoft a Backoffice.

3D virtuálna prehliadka Matterport ECONOMY

3D virtuálne prehliadky Matterport vyhotovené prostredníctvom 360° kamerou v nižšom rozlíšení. Táto varianta je vhodná hlavne pre nehnuteľnosti v pôvodnom stave. Odchýlka merania je na úrovni 10 %. Výsledná kvalita 3D virtuálnej prehliadky je priamo závislá od svetelných podmienok. So zhoršujúcimi sa svetelnými podmienkami, kvalita 3D virtuálnej prehliadky ECONOMY výrazne klesá.

Keďže prehliadka je v nižšej kvalite ako pri službe EXCLUSIVE, neodporúčame používať fotografie pri prevedení ECONOMY (samozrejme, ak na tom klient trvá, tak ich vieme poskytnúť).

Náhľad ECONOMY prehliadky
Matterport set

Realitné fotografie (len EXCLUSIVE) + pôdorys

Fotografie vyhotovujeme z 3D virtuálnej prehliadky. Jedná sa o doplnkovú službu k 3D virtuálnej prehliadke, ktorá nie je zahrnutá v cene. Momentálne neponúkame fotografie ako samostatnú službu. Fotografie je možné dodať v rozlíšení 1280 x 720px, 1920 x 1080px alebo 6000 x 3000px.

Propagácia

Keďže náš úspech závisí aj od úspechu našich klientov, rozhodli sme sa pomáhať so zviditeľňovaním vašich nehnuteľností. Všetky realizované 3D virtuálne prehliadky uverejňujeme na našom webe revio.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach FB a IG. Vaše nehnuteľnosti sú samozrejme propagované s vašimi kontaktnými údajmi, takže záujemcovia budú kontaktovať priamo vás. Vybrané nehnuteľnosti budeme podporovať aj platenými príspevkami.

Túto službu ponúkame automaticky ZADARMO, keďže sa zároveň jedná aj o propagáciu našich služieb 3D virtuálnych prehliadok.

V prípade záujmu, u nás môže inzerovať ZADARMO každý, kto disponuje 3D virtuálnou prehliadkou Matterport. V takomto prípade stačí poslať email s odkazom na inzerát (prípadne aj odkaz na samotnú 3D), ako aj súhlas s inzerovaním na revio.sk na email revio@revio.sk.

Poradenstvo

Naše služby poskytujeme od roku 2018. Za túto dobu sme stihli naskenovať už viac ako 200 nehnuteľností. Vďaka tomu vám vieme poradiť, ako pripraviť svoju nehnuteľnosť tak, aby zaujala čo najviac. Môže sa jednať len o malé „upratanie“ a presúvanie vecí pred samotným skenovaním alebo aj väčšie úpravy, ktoré môžu zvýšiť cenu vašej nehnuteľnosti. Spolupracujeme s firmami, ktoré sa venujú homestaginggu, rekonštrukciám alebo interiérovému dizajnu.

V prípade záujmu, vieme pomôcť aj s právnymi službami spojenými s prevodom nehnuteľnosti, ktoré zabezpečuje renomovaná košická advokátska kancelária PIHORŇA, LENÁRT, JAŠSO s.r.o.

PLJ logo

Teraz môžete získať zľavu 10 % na právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti (v cene nie je zahrnutý poplatok na katastri), ak pri objednávke služieb použijete kód REVIO10.

Spolupráca

Zároveň hľadáme partnerov pre poskytovanie ďalších služieb v oblasti nehnuteľností – primárne máme záujem o spoluprácu so znalcami, technické posúdenie stavu nehnuteľnosti, maliarov, obkladačov, upratovanie, skladovanie, finančné služby a iné. Ak by ste mali záujem, tak nás neváhajte kontaktovať buď telefonicky +421 901 921 189 alebo prostredníctvom emailu revio@revio.sk, či pomocou kontaktného formulára.

Kontaktovať