Viac izbový dom na predaj, Kpt. Nálepku, Prešov

798.000 €

Základné informácie

Ponuka predaj
Typ dom
Stav Kompletná rekonštrukcia 2019
Úžitková plocha 315m2
Plocha pozemku 530m2
Počet izieb Viac

Doplnkové informácie

  • Balkón

  • Čiastočne zariadený

  • Výťah:

    nie

  • Parkovanie:

    kryté

Popis nehnuteľnosti:

*Bývanie a podnikanie v jednom*

Reality Hofer ponúka na predaj rodinný dom s tromi samostatnými 3izbovými bytmi v centre Prešova. Táto jedinečná nehnuteľnosť dáva možnosť spojiť svoje bývanie s podnikaním, nestrácate tak čas presúvaním sa do práce, máte svoju firmu stále pod kontrolou a ušetríte na platbách za prenájom v centre mesta.

Pôvodná stavba je z roku 1940. Dom má 3 poschodia a v roku 2019 prešiel kompletnou rekonštrukciou od základov a zmenou dispozície všetkých poschodí. Na každom poschodí tak vznikol moderný otvorený priestor. Momentálne je dom využívaný ako 2 byty na poschodiach a kancelárie firmy na prízemí. Podlahová plocha každého poschodia je 105m2, spolu 315m2.

Pre lepšiu predstavu Vám dávame Vám do pozornosti aj videoobhliadku alebo 3D virtuálnu prehliadku.

Pri rekonštrukcii boli použité nielen kvalitné materiály, ale aj odvedená prvotriedna práca. Dôraz sa kládol predovšetkým na funkčnosť, moderný dizajn a trvácnosť vykonaných úprav. Rekonštrukcia zahŕňa:

Zateplenie fasády minerálnou vlnou
Nová strecha a strešná krytina
Výmena rozvodov vody, odpadu, elektriny
Nové omietky a sadrokartónové stropy
Plastové okná so zabudovanými vonkajšími žalúziami
Drevené parketové podlahy, dlažba
Nová sanita a obklady v kúpeľniach
Rekonštrukcia komínov – piecka, krb
Nové interiérové dvere a zárubne, bezpečnostné vstupné dvere
Rekuperáciu vzduchu
Kúrenie plynové - radiátory, aj elektrické – stropné infrapanely
El. brána, kamerový systém, dátové rozvody v každom byte
Vstavané úložné priestory, kuchynská linka vrátane spotrebičov a nábytok na mieru
Mesačné náklady na všetky tri poschodia – 320,- eur

Podrobné informácie ohľadom rekonštrukcie a použitých materiálov nájdete na samostatnej stránke nehnuteľnosti domvcentre.sk

Dispozícia:

Prízemie - rozloha 105m2, 3x kancelária, kuchynka, sociálne zariadenie

Byt na 1. poschodí - rozloha 105m2, vstupná chodba, veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, spálňa, detská izba, 2x kúpeľňa s WC, balkón

Byt na 2. poschodí - rozloha 105m2, vstupná chodba, veľká obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, spálňa, detská izba, 1x kúpeľňa s WC, balkón

Celková rozloha pozemku je 530m2. Pozemok je oplotený, chránený kamerovým systémom. Vo dvore sú 4 zastrešené parkovacie miesta, dielňa, malé sedenie.

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej jednosmernej ulici, do centra mesta je to 5 minút peši. V dosahu máte aj MHD.

Ak ste mestský typ, určite oceníte blízkosť centra a kaviarní, reštaurácií, obchodov, OC Novum, divadla, či bánk, pošty a úradov pre vybavovanie firemných vecí. Tiež Vaši zákazníci, či obchodní partneri Vás poľahky nájdu aj s využitím neďalekej MHD. V záujme zachovania súkromia majiteľa Vám presnú lokalitu radi prezradíme priamo pri obhliadke.

Cena tohto výnimočného domu, ktorý v sebe ukrýva tri kompletne zrekonštruované moderné 3-izbové byty priamo v meste, je 798.000,- eur.

V prípade záujmu o viac informácií alebo o obhliadku priamo na mieste kontaktujte nášho makléra Ing. Štefana Hofera, RSc. na tel. čísle 0905 717 775.

Maklér

Ing. Štefan Hofer, RSc.