4 izbový byt na predaj, Mäsiarska, Košice

1 €

Základné informácie

Ponuka predaj
Typ byt
Poschodie 1/3
Úžitková plocha 111m2
Počet izieb 4

Doplnkové informácie

  • Terasa

  • Čiastočne zariadený

  • Výťah:

    áno

  • Parkovanie:

    garáž

Popis nehnuteľnosti:

Ohľadne ceny sa informujte v RK.

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt, situovaný v tehlovej novostavbe na Mäsiarskej ulici, prepojenej s Hlavnou ulicou, známou ako pasáž Valentina.
Byt je umiestnený na druhom nadzemnom podlaží v bytovom dome s výťahom. Podlahová plocha bytu je 111,12 m2 a súčasťou je terasa s výmerou 29,29 m2. Súčasný majiteľ nadobudol túto nehnuteľnosť v roku 2014 ako prvý vlastník po kolaudácii novostavby.

Byt je dobre dispozične riešený. Po vstupe do bytu do predsiene nehnuteľnosti sa hneď nachádza šatník a kúpeľňa vybavená vaňou a toaletou. Predsieň je dostatočne priestranná na umiestnenie skrine, vešiakovej zostavy alebo botníka, či stolíka s kreslami.

Kuchyňa je voľne prepojená s obývacou izbou, kde tieto dve časti oddeľuje barové sedenie. Kuchynská linka je moderná, s praktickými funkčnými systémami a podsvietením. Je vybavená vstavanými spotrebičmi. Obývacia miestnosť je presvetlená veľkým oknom a francúzskym balkónom orientovaným na západ.

Manželská spálňa je orientovaná tiež na západ. Disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Vedľa je umiestnená technická miestnosť s plynovým kotlom slúžiacim na dodávku tepla a teplej vody pre celý byt.
Dve izby sú orientované na východ. Jedinečný charakter tejto nehnuteľnosti dotvára terasa s rozlohou 29,29m2, ktorá je prístupná z izby balkónovými dverami. Terasa umožňuje užívať si slnko a čerstvý vzduch po väčšiu časť roka a prestavuje tak ideálne miesto pre relax domácich, či spoločné posedenia v kruhu priateľov.

V byte je predispozícia pre klimatizáciu a domáci hlasový audiotelefón.
K bytu prislúcha pivnica o výmere 2,4 m2, nachádzajúca sa v suteréne bytového domu.
Veľkou výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je parkovacie miesto v podzemnej garáži pod bytovým domom.
Atraktívna lokalita tejto nehnuteľnosti umožňuje novým majiteľom naplno využiť všetky benefity života v centre mesta, ľahkú dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti, široké možnosti realizácie kultúrnych, športových a spoločenských aktivít. Zároveň však umiestnenie bytu v dome a jeho stavebno-technické riešenie poskytuje pocit súkromia, bezpečia a pohody.

Maklér

Ing. Slavomíra Mišková