5 izbový dom na predaj, Hurbanova, Košice

575.000 €

Základné informácie

Ponuka predaj
Typ dom
Úžitková plocha 375m2
Plocha pozemku 615m2
Počet izieb 5

Doplnkové informácie

 • Materiál:

  tehla

 • Balkón, Terasa

 • Čiastočne zariadený

 • Výťah:

  nie

 • Parkovanie:

  garáž

Popis nehnuteľnosti:

Katarína Hirjaková a CENTURY 21 Realitné Centrum Vám ponúkajú na predaj vilu v lukratívnej lokalite, pri Botanickej záhrade v Košiciach. Dom v blízkosti Hurbanovej ulice poskytuje krásny výhľad na mesto a zároveň súkromie, exkluzívnu a pokojnú lokalitu Červeného brehu. Je postavený z kvalitných materiálov, kolaudovaný v r. 2010.Vyše 6 árový pozemok, takmer bez susedov, umožňuje maximálne súkromie a komfort.

Na prízemí sa nachádza veľká dvojgaráž, 2 miestnosti, toaleta.

Na 1.poschodí je situovaná veľká obývacia izba, priestranná kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru: zostava Calvados s vanilkou od fy Möbel Brenner, s.r.o., vybavená spotrebičmi značiek - /umývačka Electrolux, dve chladničky, Eta s mrazničkou a druhá zn. Electrolux, digestor Elektrolux, nerez sklo, plynový sporák zn. Amica, samostatne zabudovaná parná rúra zn. Electrolux /.Ďalej sa na tomto podlaží nachádza spálňa a kúpeľňa s toaletou. Na medziposchodí je veľká, oknami presvetlená, hala s výhľadom na mesto s priestranným balkónom.

2.poschodie tvoria 3 spálne, / z toho jedna s výhľadom do záhrady a balkónom / a rozľahlá kúpeľňa s toaletou.

Dom je napojený na komplet IS. Záhrada je so zavlažovaním. Dom má kamerový zabezpečovací systém. Je postavený z tehál Porotherm, š: 38cm, strecha je pokrytá krytinou - škridľa betón. zn. BRAMAC, okná sú drevené , 2.-sklo, strešné okná sú zn. Velux. Vonkajšie dvere sú bezpečnostné, vyhrievanie domu je riešené plynovým kotlom zn.Junkers, kombinácia podlahového vykurovania, radiátory, podlahové konvektory.
Dom je zateplený.

Záhrada je orientovaná juhozápadne.
Okolie domu poskytuje možnosť relaxu v prírode neďalekej rekreačnej oblasti Aničky, Bankova, Alpinky, ako aj bezprostrednej atraktívnej lokality Čermeľ.

Viac foto a info na stránke RK !

Vypracovanie kúpnych zmlúv právnikom, advokátsku autorizáciu, elektronické podanie návrhu na vklad, finančné sprostredkovanie a ešte viac Vám ponúkame v balíčku služieb ZADARMO!

Kontakt: Hirjaková 0905 380 380

Maklér

Katarína Hirjaková